Kalıcı Kaş Makyajı Devam Ediyor

TEMEL ESTETİSYENLİK EĞİTİMİ

Eğitim Programı Süresi: 100 Saat 2 Ay
Sertifika Onayı: Üniversite Onaylı
Sertifika Geçerliliği: Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli
Kimler Katılabilir: İlgi Duyan Herkes

Estetisyen Kimdir?

Estetisyenler, cilt ve vücut bakımı, epilasyon – depilasyon, makyaj gibi kişisel bakım işlemlerini yapabilme becerisine sahip bu alanda uzmanlaşmış  kişilerdir.

KİMLER KATILMALIDIR?

  • GÜZELLİK ve KOZMETİK sektörlerinde, GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) alanlarında KARİYER sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

 

GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) EĞİTİMİMİZİN AMACI

  • Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) eğitiminin amacı, Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) Programımıza katılan öğrencilerimizin, “CİLT & VÜCUT BAKIMLARI, TEMEL MASAJ, TEMEL MAKYAJ, EPİLASYON & DEPİLASYON – ZAYIFLAMA“ konularında eksiksiz ve birebir şekilde sektör odaklı eğitimler ile Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) alanlarında profesyonelleşmelerini sağlamaktır.

  • Müfredatımızın eksiksiz ve detay odaklı olması, eğitim alan öğrencilerimiz için iş hayatında büyük bir fırsat oluşturmakta ve KARİYER EĞİTİM öğrencilerini başka kurumların öğrencilerinden öne çıkarmaktadır.

  • Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) Programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, KARİYER EĞİTİM’in 50.000’i aşan devasa mezun ağı ve referansları ile sektörde diğer rakiplerinden birkaç adım önde olurlar. Eğitim sonunda ÜNİVERSİTE & ULUSLARARASI ONAYLI GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKASI alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale geliyorlar.

 

GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) İŞ İMKANLARI

  • Güzellik Uzmanlığı Programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, “KENDİ GÜZELLİK SALONLARINDA, BAŞKA GÜZELLİK SALONLARINDA, GÜZELLİK & KOZMETİK SEKTÖRÜNDEKİ KURUMSAL FİRMALARDA” ve daha birçok konumda iş imkanına sahip oluyor.

Kariyer Yaşam

Uzaktan Online Eğitim Merkezi olarak, dünyanın her tarafına online uzaktan eğitim sistemi ile hizmet götürmektedir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
KATAGORİLER
BİLGİLENDİRME

© 2023 by Key Lessons. Proudly created Kariyeryasam

BİZİ TAKİP EDİN FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram

ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi-Cuma 9:30-19:00

Cumartesi 10:00-17:00

Pazar - Kapalı

0 552 379 92 08

0 312  431 36 61