Kalıcı Kaş Makyajı Devam Ediyor

TEMEL ESTETİSYENLİK EĞİTİMİ

Eğitim Programı Süresi: 100 Saat 2 Ay
Sertifika Onayı: Üniversite Onaylı
Sertifika Geçerliliği: Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli
Kimler Katılabilir: İlgi Duyan Herkes

Estetisyen Kimdir?

Estetisyenler, cilt ve vücut bakımı, epilasyon – depilasyon, makyaj gibi kişisel bakım işlemlerini yapabilme becerisine sahip bu alanda uzmanlaşmış  kişilerdir.

KİMLER KATILMALIDIR?

  • GÜZELLİK ve KOZMETİK sektörlerinde, GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) alanlarında KARİYER sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

 

GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) EĞİTİMİMİZİN AMACI

  • Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) eğitiminin amacı, Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) Programımıza katılan öğrencilerimizin, “CİLT & VÜCUT BAKIMLARI, TEMEL MASAJ, TEMEL MAKYAJ, EPİLASYON & DEPİLASYON – ZAYIFLAMA“ konularında eksiksiz ve birebir şekilde sektör odaklı eğitimler ile Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) alanlarında profesyonelleşmelerini sağlamaktır.

  • Müfredatımızın eksiksiz ve detay odaklı olması, eğitim alan öğrencilerimiz için iş hayatında büyük bir fırsat oluşturmakta ve KARİYER EĞİTİM öğrencilerini başka kurumların öğrencilerinden öne çıkarmaktadır.

  • Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) Programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, KARİYER EĞİTİM’in 50.000’i aşan devasa mezun ağı ve referansları ile sektörde diğer rakiplerinden birkaç adım önde olurlar. Eğitim sonunda ÜNİVERSİTE & ULUSLARARASI ONAYLI GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKASI alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale geliyorlar.

 

GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) İŞ İMKANLARI

  • Güzellik Uzmanlığı Programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, “KENDİ GÜZELLİK SALONLARINDA, BAŞKA GÜZELLİK SALONLARINDA, GÜZELLİK & KOZMETİK SEKTÖRÜNDEKİ KURUMSAL FİRMALARDA” ve daha birçok konumda iş imkanına sahip oluyor.