Eğitimler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimlere nasıl başvurabilirim?


Eğitimlere internet sitemiz üzerinden online olarak başvurabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kanalları üzerinden de bizlere başvuru yapmanız mümkündür.
Ödeme yöntemi seçenekleri nelerdir ?


Başvurmak istediğinizin eğitimin ödemesini aşağıdaki ödeme seçeneklerinden biri ile yapabilirsiniz. Bunlar; Bankamatik veya Kredi Kartı (tek çekim) Kredi Kartı (2,3,6, 9 taksitle - Ücrete vade farkı eklenir) Banka Havalesi ya da EFT
Derslere canlı olarak mı katılıyoruz?


Hayır. Ders videoları ve derse ait dokümanların tamamı uzaktan eğitim sistemine daha önceden yüklüdür. Dilediğiniz zaman uzaktan eğitim sistemine giriş yaparak eğitime katılabilirsiniz.
Eğitim sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşırsam nasıl destek alabilirim?


Eğitim danışmanlarımız ve öğrenci işleri personellerimiz sizlere her aşamada destek olmaktadır.
Eğitim sonunda sınav olacak mı ?


Evet. Eğitimin sonunda başarı sertifikası alabilmeniz için yapılacak sınavdan başarılı olmanız gerekmektedir.
Sınav nerede olacak ?


Sınav internet ortamında uzaktan eğitim sistemi üzerinden yapılacaktır.
Sertifikam ne zaman elime ulaşır ?


Sınav haftası bitiminde sertifikanız hazırlanır ve başvuru esnasında belirttiğiniz adrese kargo ile gönderilir. Sertifikanız 15 gün içerisinde elinize ulaşacaktır.
Sertifika alabilmem için eğitimlerimi ne kadar sürede tamamlamalıyım?


Eğitimler sizler için belirli bir sure açılır. Bu süre her eğitim için farklılık arz eder. Ancak eğitimleri tamamlama süresi tamamen sizinle ilgilidir. Hiç ara vermeden bazı eğitimleri birkaç günde bitirebilirsiniz. Bazı eğitimleri ise birkaç haftadan önce bitiremezsiniz. Aile danışmanlığı gibi büyük eğitimler ise birkaç ay sürmektedir.
Sertifika, sınav ücreti ve kargo kime ait olacak ?


Sertifika ve sınav ücreti tamamen Kariyer Yaşam Eğitim Merkezi tarafından karşılanacaktır. Sertifika kargo ücreti alıcı ödemeli olarak gönderilir.
Sertifikalar ıslak imzalı mı ?


Sertifikalar eğitimleriniz bittikten sonra sınav sonucunuz ve size özel izleme raporuyla ilgili kuruma iletilir. Sertifikalarınız anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden ya da akredite olduğumuz uluslararası kuruluş ve derneklerden gelir.
Sertifikalar sorgulanabilir mi ?


Katıldığınız tüm eğitimlerin sertifikaları sorgulanabilirdir. Kariyer Yaşam sayfasından kimlik numaranız ile tüm eğitimlerin sertifikaları sorgulanabilir.
Eğitimlere başvuru ve kayıt süreci nasıl oluyor ?


Öncelikle başvurmak ya da bilgi almak için sitemiz üzerinden hangi eğitime katılmak istediğinizi belirleyip ön başvuru formunu doldurun. Sizi en kısa sürede eğitim danışmanlarımız tarafından aranıp kurs hakkında detaylı içerik ve fiyat bilgisi verilecektir. Sonrasında eğitim danışmanınız öğrenci kaydınızı gerçekleştirip ödeme ve eğitimlere erişim sağlayabilmeniz için sizi yönlendirecektir.
Aynı anda birden fazla sertifika programına başvuru yapabilir miyim?


Sertifika Programlarına kayıtlı bir öğrenci iken başvurdukları programa kayıt yaptırabilirler.