Mola Sırasında Öğrenciler

SPEAKING CLUB

İngilizce de en büyük problem anlayıp konuşamamaktır, beraber bu tabuları kırıyoruz. Eğitmenlerimiz eşliğinde en fazla 8 kişilik gruplarda konuşma etkinlikleri oluşturuyoruz. Sizlerin seviyesini göz önünde bulundurup, sınıflarımızı oluşturuyoruz. 40 saatlik eğitimimizde amacımız sizin ileri seviyede İngilizce konuşmanızı sağlamaktır. Sizleri aramızda görmeyi heyecanla bekliyoruz.

Speaking Club – Konuşma Kulübü
Tüm öğrencilerimizin dil öğrenme sürecinde dil bilgisi yanı sıra konuşmaları da düzenli gelişsin diye derslerin dışında  eğitmenler eşliğinde speaking  aktiviteleri gerçekleştirmekteyiz.

Öğrencilerimiz için oldukça önemli olan konuşma yetisi, dil eğitiminde en önemli basamak olarak görülmektedir. Bugün ülkemizde ‘Anlıyorum ama konuşamıyorum’ görüşü büyük bir oranda dil eğitimi sürecini sadece dil bilgisi ile aldığından kaynaklanmaktadır. Dilkursunuz olarak bizler konuşma eğitimlerini fazlası ile değer veriyor ve bu değerimizin karşılık bulması için ders saatleri dışında hafta içi ve hafta sonuna özel  konuşma çalışmaları düzenliyoruz. Speaking Club çalışmamızda  eğitmenlerimiz öğrencilerimizin konuşma becerilerini sınayarak özellikle konuşma konusunda öz güvenlerini kazanmalarını  hedeflemektedir.

Tüm öğrencilerimiz kendi seviyelerinde konuşma gruplarına katılarak kendini rahat ve güvende hissederek konuşma becerilerini geliştirebilecekleri speaking club çalışmalarımız eğitiminiz boyunca sizleri beklemektedir.