VIP YAKIN KORUMA EĞİTİMİ

ULUSLARARASI VIP YAKIN KORUMA EĞİTİMİ

Sertifikalar T.C. Devlet Üniversitesi onaylı olup E-devletten sorgulanabilir ayrıca uluslararası akredite firmalarınca akretidasyonlara sahiptir. Yurt dışı bir çok ülkede kullanılabilir. Kayıt olmanız durumunda eğitimlerinizi ''www.uzemkariyer.online/login'' adresinden online eğitim paneline 7/24 telefondan, tabletten veya bilgisayardan giriş yaparak tamamlıyorsunuz. Türkiye'nin her yerinden katılım sağlayabilirsiniz. Alanında uzman eğitmenlerin hazırlamış olduğu eğitimler e-kitap ve PDF dökümanı ve uzaktan eğitim şeklinde olup ömür boyu kullanabilirsiniz. Kaydınız oluşturulduktan hemen sonra eğitim süreciniz başlar  eğitiminizi tamamladıktan sonra  online sınava tabi tutuluyorsunuz  daha sonra 4 hafta içerisinde adınıza düzenlenen sertifikanız tarafınıza ulaştırılır. Havale/Eft, kredi kartı ( 12 taksit imkanı ) ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğitimlerinizin tamamlanmasından sonra sistemde sertifikanızı sorgulattığınızda belgeniz onaylı ve geçerli olarak raporlanacaktır. Sertifikalarınız ıslak imzalı ve mühürlü olarak gönderilir. 
Eğitim de Kayıt ve fiyat bilgisi için formu doldurun eğitim danışmanlarımız sizi arasın.

Sertifika Onayı: ULUSLARARASI VIP YAKIN KORUMA KONFEDARASYONU VE ÜNİVERSİTE ONAYLI 
Sertifika Geçerliliği: Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli / Uluslararası Akreditelidir
E-DEVLETTEN SORGULANABİLİR PYSB - KARA.NET İŞLENEBİLİR
Bu Eğitime Kimler Katılmalı:  İlgi duyan herkes eğitime katılabilir
VIP-security-in-London-6-1024x457.jpg

VIP YAKIN KORUMA EĞİTİM PROGRAMI

Kişi ya da kurum tarafından verilen görevler doğrultusunda belirli bir kişiyi, objeyi ya da kurumu potansiyel tehlikelere karşı koruma görevi, bu işi yapmak isteyenlerin başlıca sorumluluğudur. Yüksek refleks, dayanıklılık ve altıncı his gerektiren bu iş, aynı zamanda hayati risk içeren görevler arasında yer alan bir meslek koludur. Koruma olmaya karar verenlerin, zorlu arazilerde ya da savaş ortamlarında veya gergin kalabalıklarda sakinliğe sahip olmaları ve korudukları kişiye gelebilecek tüm tehlikelere göğüs germeleri gerekmektedir.

Uluslararası VIP Yakın Koruma Özellikler

Sağduyulu olmak, müşteri gizliliğine önem vermek
Diğerleri için görsel bir caydırıcılık sağlamak
Özellikle hareketsiz geçen uzun görevlerde konsantrasyon ve mükemmel gözlem sahibi olmak
Bir kriz anında sakin serinkanlı olmak, sağlıklı analiz yapmak
Mükemmel görme ve işitme becerisi
Takım halinde çalışma becerisi
Hızla değişen durumlar karşısında doğaçlama yeteneği ve duygusal zeka kapasitesi
İyi İletişim becerileri

Çalışma Koşulları

Yabancı ya da ulusal devlet adamları, yüksek profilli ünlüler, iş adamları, politikacılar ya da bu grupların herhangi birinin ailelerine yönelik yakın koruma görevi yapıyor olabilir.
Bu görevi sırasında VIP kişinin seyahatleri hakkında muhtemel risk analizleri, seyahatlerin süresine uygun yol ve görev planlaması yapmalıdır.
Her zaman tam performans sağlayacak ve zorluklarla başa çıkacak kondisyonda olabilmek için de çalışma şartlarına uygun hareket etmeli, kendi yaşamını da ona göre tanzim etmelidir

Uluslararası VIP Yakın Koruma

Uluslararası iş imkanına sahiptir.

VIP YAKIN KORUMA  EGITIM PROGRAMI